8 Temmuz 2017

Kadromuz

Yeşim Zerdal ÖRS

Ankara Pedagojinin kurucusudur. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunudur. Ankara Pedagojinin idari işlerinden sorumludur.

 

İsmail ÖRS

Hacettepe Üniversitesi, Sosyal Hizmet Uzmanlığı Lisans mezunudur. 2002 Temmuz ayında Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni kurmuştur. Halen müdürlük görevini devam ettirmektedir. 2011 yılında işletme yüksek lisansı yapmıştır. NLP Uzmanlığının (Yaşam Koçluğu) yanı sıra, Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu uzmanlıkları da bulunan İsmail ÖRS, Merkezimizde Aile Danışmanlığı, Aile Arabuluculuğu ve Sınav kaygısı alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

 

Yadigar BULUT

Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde, okul korkusu, stres ve travma, kaygı bozukluğu, boşanma sürecinde çocuk sorunları vb. gibi alanlarda Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır.

 

Öznur AKIN

Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı -Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanlığı alan Akın, kurumumuzda dil ve konuşma terapisi yapmaktadır.

 

Ayşenur KEKLİK

Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde okul korkusu, stres ve travma, kaygı bozukluğu, tuvalet eğitimi, boşanma sürecinde çocuk sorunları vb. gibi alanlarda Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır. Psikolojik Danışmanlığın yanı sıra Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve Masal Terapisi çalışmalarını yürütmektedir. WECHSLER ÇOCUKLAR İÇİN ZEKÂ ÖLÇEĞİ – IV (WISC-IV)  uygulayıcısıdır.

Hüseyin Yusuf KANTARCILAR

Özel Eğitim Uzmanı.  Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü 2004 mezunudur. Merkezimizde, Eğitsel değerlendirme, Öğrenme güçlüğü, okuma-yazma ve matematik becerilerinin ve genel öğrenme düzeyinin değerlendirilmesi, zeka testleri ve gelişimsel değerlendirme testleri alanında çalışmaktadır. WISC-R, Stanford Binet, AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri), Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig, Benton, Bender Gestalt, Peabody, Raven Standart Matrisler Testi, TEELE (TIMI) Çoklu Zeka Envanteri, Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası yeterliliklerine sahiptir.

Dilara ŞAKAR

Hacettepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi ,Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde, okul korkusu, stres ve travma, kaygı bozukluğu, boşanma sürecinde çocuk sorunları vb. gibi alanlarda Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır. Bender-Gestalt Görsel Motor Algı Testi, İz Sürme Testi, Stroop Testi, Corsi Blok Testi, Raven Standart Matrisler Testi,Wisc-R Zeka Testi uygulayıcısıdır.

Berfin KESKİN

Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde Oyun terapisi, Masal terapisi ve Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini almıştır. Merkezimizde almıştır. Merkezimizde çocuklarla okul korkusu, çocukluk çağı korkuları, kaygı bozukluğu vb gibi alanlarda, ergen ve yetişkinlerle ise Panik Bozukluk, Sosyal Kaygı, Obsessif Kompülsif Bzoukluk alanlarında Psikolojik Danışmanlık hizmeti vermektedir.