8 Temmuz 2017

Kadromuz

İsmail ÖRS

Hacettepe Üniversitesi, Sosyal Hizmet Uzmanlığı Lisans mezunudur. 2002 Temmuz ayında Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni kurmuştur. Halen müdürlük görevini devam ettirmektedir. 2011 yılında işletme yüksek lisansı yapmıştır. NLP Uzmanlığının (Yaşam Koçluğu) yanı sıra, Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu uzmanlıkları da bulunan İsmail ÖRS, Merkezimizde Aile Danışmanlığı, Aile Arabuluculuğu ve Sınav kaygısı alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

 

Yeşim Zerdal ÖRS

Ankara Pedagojinin kurucusudur. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunudur. Ankara Pedagojinin idari işlerinden sorumludur.

 

Nurcan KILIÇ

Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı – Fizyoterapist Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi mezunudur. 2005- 2016 yılları arasında yılından Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezilerinde fizyoterapist olarak görev yapmıştır. 2016 yılında Gazi Üniversitesi’nde Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanlığı alan Kılıç, kurumumuzda dil ve konuşma terapisi yapmaktadır.

 

Yadigar BULUT

Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde, okul korkusu, stres ve travma, kaygı bozukluğu, boşanma sürecinde çocuk sorunları vb. gibi alanlarda Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır.

 

Elif KARAKAŞ

Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde, okul korkusu, stres ve travma, kaygı bozukluğu, boşanma sürecinde çocuk sorunları vb. gibi alanlarda Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır.

Sibel HORUZ

Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde Psikolojik Danışmanlığın yanı sıra Oyun Terapisi çalışmalarını da yürütmektedir.

 

Hüseyin Yusuf KANTARCILAR

Özel Eğitim Uzmanı Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü mezunudur. Merkezimizde, Eğitsel değerlendirme, Öğrenme güçlüğü, okuma-yazma ve matematik becerilerinin ve genel öğrenme düzeyinin değerlendirilmesi, zeka testleri ve gelişimsel değerlendirme testleri alanında çalışmaktadır. WISC-R, STANFORD BİNET, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig, Benton, Bender Gestalt, Peabody, Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası yeterliliklerine sahiptir.

 

Akademik Danışmanlarımız

Doç. Dr. Mustafa YILDIZ

Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Dr. Yıldız okuma güçlüğü alanında uzmandır.

 

Dr. Mahmut ÇİTİL

Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi Özel Eğim Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Dr. Çitil, üstün yetenekli çocuklar alanında uzmandır.