ankara pedagoji çocuk psikoloğu
  • Adresimiz

    Dil Devrimi Caddesi No:41 Kat:3 No:6 Etimesgut-Eryaman/ ANKARA

Kadromuz

woman profile

Yeşim Zerdal Örs

Kurucu

Ankara Pedagojinin kurucusudur. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunudur. Ankara Pedagojinin idari işlerinden sorumludur.

man suit

İsmail Örs

Kurucu Ortak

Hacettepe Üniversitesi, Sosyal Hizmet Uzmanlığı Lisans mezunudur. 2002 Temmuz ayında Örs Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni kurmuştur. Halen müdürlük görevini devam ettirmektedir. 2011 yılında işletme yüksek lisansı yapmıştır. NLP Uzmanlığının (Yaşam Koçluğu) yanı sıra, Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu uzmanlıkları da bulunan İsmail ÖRS, Merkezimizde Aile Danışmanlığı, Aile Arabuluculuğu ve Sınav kaygısı alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Yadigar Bulut

Yadigar Bulut

Psikolog

1987 Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunudur. 22 yıl SHÇEK Genel Müdürlüğünde ,7 yıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde, 1 yıl Özel Okul da görev yapmıştır. WISC R, MMPI, Çocuk Degerlendirme Paketi Sınav Kaygısı, Atılganlık Eğitimi ve Psikolojik Testler Eğitimi alanlarinda kurs ve sertifika programlarına katılmıştır. 2017 yılından bu yana merkezimizde çocuk ve ergen ruh sağlığı alanında degerlendirme ve rehberlik hizmeti vermektedir.

Öznur Bölge

Öznur Bölge

Odyolog

Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı -Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanlığı alan Akın, kurumumuzda dil ve konuşma terapisi yapmaktadır.

Ayşenur Keklik

Ayşenur Keklik

Psikolog

Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Merkezimizde okul korkusu, stres ve travma, kaygı bozukluğu, tuvalet eğitimi, boşanma sürecinde çocuk sorunları vb. gibi alanlarda Psikolojik Danışmanlık yapmaktadır. Psikolojik Danışmanlığın yanı sıra Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve Masal Terapisi çalışmalarını yürütmektedir. WECHSLER ÇOCUKLAR İÇİN ZEKÂ ÖLÇEĞİ – IV (WISC-IV)  uygulayıcısıdır.

Hüseyin Yusuf Kantarcılar

Hüseyin Yusuf Kantarcılar

Özel Eğitim Uzmanı

Özel Eğitim Uzmanı.  Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü 2004 mezunudur. Merkezimizde, Eğitsel değerlendirme, Öğrenme güçlüğü, okuma-yazma ve matematik becerilerinin ve genel öğrenme düzeyinin değerlendirilmesi, zeka testleri ve gelişimsel değerlendirme testleri alanında çalışmaktadır. WISC-R, Stanford Binet, AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri), Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig, Benton, Bender Gestalt, Peabody, Raven Standart Matrisler Testi, TEELE (TIMI) Çoklu Zeka Envanteri, Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası yeterliliklerine sahiptir.

Dilara Şakar

Dilara Şakar

Psikolog

Psikolog Dilara Şakar, ilköğretim ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yüksek şeref öğrencisi olarak tamamlamıştır. Lisans eğitiminin ardından Ankara Hacı Bayram Veli(Gazi) Üniversitesi Klinik Psikoloji eğitiminin tez aşamasında bulunmaktadır. Yüksek Lisans eğitimi sürecinde Klinik Psikoloji Uygulamaları ve Süpervizyonu kapsamında Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimli danışan görüşmeleri, yetişkin psikopatolojisi, psikolojik değerlendirme ve klinik psikolojide görüşme teknikleri gibi eğitimler almıştır. Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkların’da, adliyede staj görmüştür. Eğitim sürecini tamamladıktan sonra yetişkin, çocuk ve ergen terapisi, oyun terapisi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Berfin Keskin

Berfin Keskin

Psikolog

Çankaya Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Oyun terapisi, Masal terapisi ve Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerini almıştır. Merkezimizde çocuklarla okul korkusu, çocukluk çağı korkuları, kaygı bozukluğu vb gibi alanlarda, ergen ve yetişkinlerle ise Panik Bozukluk, Sosyal Kaygı, Obsessif Kompülsif Bzoukluk alanlarında Psikolojik Danışmanlık hizmeti vermektedir. WECHSLER ÇOCUKLAR İÇİN ZEKÂ ÖLÇEĞİ – IV (WISC-IV)  uygulayıcısıdır.

Tolga Gedik

Tolga Gedik

Dil Konuşma Terapisti

(…)